Меню Закрыть

Методи догляду (чищення) для ергономічних подушок, накидок, накладок та чохлів компанії EKKOSEAT (Текст UA)

Методи догляду (чищення) для ергономічних подушок, накидок, накладок та чохлів компанії EKKOSEAT.

Для виготовлення ергономічних, ортопедичних подушок, накидок, накладок та чохлів (далі подушка) компанія EKKOSEAT використовує мебельну тканину – рогожку.

ОРТОПЕДИЧЕСКАЯ ПОДУШКА

Вона відмінно переносить інтенсивну експлуатацію, стильно і сучасно виглядає, а також невибаглива в догляді.
Почистити подушку з рогожки можна за допомогою сухого і вологого методу, використовуючи при цьому як професійні засоби для чищення, так і прості домашні рецепти.

Для підтримки чистоти, свіжості і акуратного зовнішнього вигляду подушок рекомендується регулярне чищення.

При цьому проводити її можна як сухим, так і вологим способом.

При виборі оптимального методу враховується ступінь забруднення.

Суха чистка. Рекомендуємо в 95 з 100 випадків.

Даний спосіб чистки рекомендується при відсутності серйозних забруднень.

В першу чергу він полягає в ретельному видаленні пилу, волосся, вовни, дрібного сміття та іншого бруду з поверхні ергономічних подушок, використовуючи при цьому пилосос з м’якою щіткою для меблів.

Важливо! Якщо для чищення рогожки використовувати жорстку щітку, на поверхні можуть з’явитися зачіпки.

Якщо потрібно видалити з поверхні бруд і засаленність, а також неприємний запах, можна використовувати спеціальний меблеве засіб для сухого чищення.

Він (засіб) являє собою порошок, яким посипається поверхня подушки. Після цього потрібно розподілити його за допомогою щітки, а через деякий час видалити за допомогою пилососа.

Альтернативою є аерозольна піна з низьким вмістом вологи.

Вологе чищення

Очистити ергономічні подушки можна і з допомогою різних водних розчинів на основі спеціальних миючих засобів. Для такого чищення використовуються різні спеціалізовані засоби:

1. Пінна аерозольна чистка. Даний засіб випускається у вигляді аерозолю, за допомогою якого густа піна наноситься на всю поверхню подушки, розтирається губкою, після чого залишки видаляються вологою ганчіркою. Після процедури подушку можна висушити феном або дати їй просохнути природним способом.
2. Шампунь. Найбільш простим популярним способом чистки подушки з рогожки є використання спеціального шампуню. Деякі засоби випускаються у вигляді концентрату, який потрібно ще розбавити з водою в певній пропорції. Після нанесення засобу необхідно трохи почекати, після чого видалити забруднення разом з піною за допомогою пилососа.
3. Засіб для миючих пилососів. Якщо в будинку є миючий пилосос, то для чищення рогожки він просто незамінний. В даному випадку рекомендується використовувати спеціалізоване засіб, який наливається в розведеному вигляді до відповідного резервуару.

Якщо Ви використали всі можливості без досягнення потрібного результату тоді переверніть подушку на іншу робочу поверхню (бік, сторону). І користуйтесь на здоров’я.

Обратный звонок!

Есть вопросы? Закажите обратный звонок и наш менеджер Вам перезвонит!