Меню Закрыть

Ортопедические подушки – ОТЗЫВ СЕНТЯБРЯ 2019

Отзывы на товар, услуги – это очень важный элемент для развития компании. Он указывает на правильность развития компании, а высказанные конструктивные замечания помогают не только улучшить товар, услуги но и скорректировать вектор развития компании.

Особенно отзывы полезны для компаний производящих собственный товар. В этом случае, компания-производитель может быстро учесть замечания и проводя модернизацию выйти на более высокий качественный уровень.

На сайте EKKOSEAT.COM запускаем рубрику – Отзыв месяца на торговых площадках компании EKKOSEAT.COM; EKKOSEAT.PROM.UA; EKKOSEAT.BIGL.UA с комментарием компании. Автор отзыва получит приз от компании EKKOSEAT.

Roman
29.09.2019
Брав подушку і спинку для офісного крісла. Був приємно вражений якістю товару. Все гарно прошите, має необхідні кріплення, всередені натуральний наповнювач з гречаної шелухи, видно, що виробник приділив увагу не тільки вигляду, а й ортопедичним властивостям. Подушка свою зразково виконує свою функцію, має ортопедичну форму, має канали для вентиляції і чудовий вигляд. Ціна доволі демократична як для такого якісного, екологічного товару. Також радує українське виробництво та приємне обслуговування. Бажаю успіхів стартапу, та всім його учасникам. Побільше б таких. Дякую за якість і увагу до деталей.

Ответ
1. EKKOSEAT
29.09.2019
Дякуємо. Нам дуже приємно що наша продукція стала Вам в пригоді. Як українському стартапу, що конкурує з китайськими та європейськими виробниками Ваші враження від нашої продукції додають мотивації. Попереду нові інноваційні вироби. Чекаємо Вас, і не забувайте – в постійних наших клієнтів знижка.

Ответ
1. Роман
30.09.2019
Зробив ще одне замовлення, чекаю на знижку). А взагалі завжди надаю перевагу українські продукціі за належної якості(це головна умова) і конкурентної ціни. Так що не підведіть.

Ответ
1. EKKOSEAT
30.09.2019
Дякуємо за довіру до продукції компанії EKKOSEAT. У Вас знижка 10 %.

ортопедические подушки

Сергій
Хочу доповнити відгук після користування подушками у мандрівці. Дуже зручні і комфортні (як для мене, пружність і кількість наповнювача – то, що треба)! Вже випрали їх – проблем з пранням просто нуль – подушку в пралку на режим ручного прання без викручування. Вода швидко стікає, потім подушка скоренько досушується – і як нова!
Ще раз дякую! Успіху і розвитку вам! 🙂

Дякуємо. Перед випуском нової продукції у продаж компанія EKKOSEAT проводить низку експлуатаційних досліджень своїх виробів з наступною доводкою конструкцій на основі отриманих результатів. Як приклад, встановлено, що довжина подушок під шию «рогалик» повинна бути не менше 35 см. У випадку меншої довжини дорослі будуть відчувати деякий неприємний тиск на шию ( особливо чоловіки на кадик). І таких нюансів при випуску нової продукції зявляється десятки. І всі вони враховуються !!! Клієнт має отримувати вирів ВИСОКОЇ якості !!!

Поделитесь с друзьями:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Обратный звонок!

Есть вопросы? Закажите обратный звонок и наш менеджер Вам перезвонит!